Яванський мох або Везикулярія Дубі, Vesicularia dubyana | rybkiNET

Яванський мох або Везикулярія Дубі, Vesicularia dubyana

Яванський мох_1

Яванський мох або Везикулярія Дубі, наукове найменування Vesicularia dubyana, вважається одним з найпопулярніших рослин в акваріумістиці, особливо в нерестових акваріумах. Вкрай невибаглива до складу і температури води рослина, здатна успішно рости навіть в солонуватій воді.
Рослина відноситься до без кореневих, складається з численних тонких пагонів з відгалуженнями, може утворювати густе переплетене скупчення або обростає на якому-небудь предметі з нерівною шорсткою поверхнею, наприклад, камені, корчі та інше. Завдяки своїй властивості чіплятися за поверхні і рости на них, часто використовується в декоративних цілях.

Яванський мох_3 Яванський мох_2Яванський мох_1Із-за своєї структури може швидко забруднюватися залишками не з’їденого корму та іншими органічними відходами, тому рекомендується розміщувати в регіоні з хорошим потоком води і подалі від годівниць. Служить прекрасним укриттям для мальків, крім того, деякі види риб використовують його як субстрат для нересту. Розмножується шляхом простого поділу скупчення на фрагменти.

Водні умови:

  • Температура — 16-30°С
  • Значення рН — 5.8–8.0 (від слабо кислої до лужної)
  • Жорсткість води — 6-15°dH
  • Рівень освітленості — низький

Акваріумні росли

 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(C) 2013-2018 RYBKINET