Тетраодон червоноокий (Carinotetraodon lorteti) утримання

тетрадон

Тетраодон червоноокий (Carinotetraodon lorteti) в природі переважно зустрічається у водоймах півдня Індії. Досягає до 5 − 5,5 см в довжину. Риба належить до сімейства Голкобрюхі. Тетраодон червоноокий у момент небезпеки або витяганні з води набуває форми кулі. Самиці забарвлені яскравіше за самців. Хижий вид. Тримається середніх і нижніх шарів води. Утримувати рекомендується у видовому акваріумі.

Carinotetraodon lorteti УМОВИ УТРИМАННЯ : t 20 − 28 °С, dH до 25°, рН 7.0 − 8.0, фільтрація, аерація щотижнева заміна води до 25−30%. Сусідство з іншими акваріумними рибками не бажано оскільки зустрічаються дуже агресивні особини. Для утримання знадобляться безліч укриттів для того, щоб рибки могли уникати один одного. Мешкають тільки в прісноводій воді. Необхідно стежити за параметрами води.
тетрадон РОЗВЕДЕННЯ _ РОЗМНОЖЕННЯ ТЕТРАДОНА ЧЕРВОНООКОГО

Тетраодон червоноокий за хороших умов утримання може нереститися в тому ж акваріумі, де і міститися. В якості субстракту добре підходять дрібнолисті рослини. Після того, як самиця відкладе ікру, самець доглядає за нею. Після появи мальків в якості стартового корму підходить живий пил.

АКВАРІУМНІ РИБКИ

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *