Сальвінія плаваюча (Salvinia natans) | rybkiNET

Сальвінія плаваюча (Salvinia natans)

плаваюча сальвінія_Salvinia natans_3

Сальвінія плаваюча, наукове найменування Salvinia natans. Відноситься до водних папоротів, поширена практично на всіх континентах в тропічних і помірних областях. Являє собою невелике стебло з боків якого розташовуються листочки овальної форми. Деякі листки сильно видозмінені, схожі на дрібні корінці, що звисають під водою від основи стебла. Виконують аналогічні функції, що і коріння рослин — всмоктують поживні речовини.

Salvinia natans_1 сальвінія плпваюча Salvinia natans_2_сальвінія плаваюча сальвінія_Salvinia natans_3В акваріумах головним чином використовуються для затінення деяких зон і як притулок для мальків. «Коріння» служать прекрасним укриттям. Сальвінія не вимоглива до складу води, але вимагає високої температури і яскравого освітлення. Розмножується спорами і дочірніми рослинами.

Водні умови:

  • Температура — 20–28°С
  • Значення рН — 5.5–9.0
  • Жорсткість води — 2-30 dH
  • Рівень освітленості — високий

Каталог акваріумних рослин

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(C) 2013-2018 RYBKINET