Ротала крупнотичинкова (Rotal macrandra)

Rotala macrandra_1

Ротала крупнотичинкова (Rotal macrandra) відноситься до сімейства дербенникових (Lythraceae). Поширена в Південній і Південно-Східній Азії, зустрічається по берегах прісноводних водойм.

Rotala macrandra_2 Rotala macrandra_3Rotala macrandra_1Опис

Швидкість росту  (Rotal macrandra) середня, періоду спокою немає, висота пагона досягає 25 см. Кореневище повзуче, слабкі корені, стебло прямостояче, рідко галузиться. Листки сидячі, видовжено-яйцеподібні або широколанцетні, злегка хвилясті по краю, до 5 см завдовжки, забарвлення варіює від світло-зеленого до пурпурно-червоного. У підводному стані рослина не цвіте.

Рекомендації по догляду

Умови для утримання: жорсткість води (GH) – 2-6° dH; кислотність – рн 6,0-7,5; температура води – 26-30 °С. Потреба в світлі: висока, при дуже щільній посадці нижні листя страждають від нестачі світла. Тривалість світлового дня: близько 12 год. Обсяг акваріума: від 60 л, бажано підмінювати воду раз в 1-2 тижні. Пересадка: не любить частих пересадок, грунтом може служити великий пісок з додаванням глини. Розмноження: вегетативне – живцюванням стебла і поділом кореневища.

Водні умови

  • Температура – 26-30°С
  • Значення рН – 6.5-7.5
  • Жорсткість води – 2-6°dH
  • Рівень освітленості – високий

Акваріумні рослини

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *