Перистолистник ялинковий (Myriophyllum elatinoides | rybkiNET

Перистолистник ялинковий (Myriophyllum elatinoides

Myriophyllum elatinoides_1

Перистолистник ялинковий, або уруть ялинкова (Myriophyllum elatinoides), належить до сімейства рдестових (Potamogetonaceae). Природний ареал знаходиться в тропічному поясі Південної і Центральної Америки, вид завезений до Нової Зеландії, Африки, на південь США. Мешкає в стоячих прісноводних водоймах.

Myriophyllum elatinoides_2 Myriophyllum elatinoides_3Myriophyllum elatinoides_1Опис

Швидкість росту перистолистника ялинкового середня, висота пагона — до 30 см. Коренева система мичкувата, слабка. Стебло прямостояче, гіллясте, листорозміщення кільчасте. Листки короткочерешкові, перисторозсічені на нитковидні частки, смарагдово-зелені або блакитні, довжиною до 5 см. В акваріумах не цвіте.

Рекомендації по догляду

Умови для утримання: жорсткість води (GH) — 4-12° dH; кислотність — рн 5,7-8,0; температура води — 16-20 °С. Потреба у світлі: висока, листя згортаються в темряві і розкриваються на світлі. Тривалість світлового дня: 8-10 год. Обсяг акваріума: будь-який, вид вимогливий до чистоти води. Рослина прекрасно почуває себе як у свобідноплаваючому стані, так і вкоріненим у піщаному грунті з середнім вмістом мулу. Розмноження: вегетативне — живцюванням втечі.

Водні умови

  • Температура 16-20°С
  • Значення рН — 5.7-8.0
  • Жорсткість води — 4-15°dH
  • Рівень освітленості — високий

Акваріумні рослини

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(C) 2013-2018 RYBKINET