Перистолистник бразильський (Myriophyllum brasiliense)

рослина Myriophyllum brasiliense

Перистолистник бразильський (Myriophyllum brasiliense) належить до сімейства сланоягодникових (Haloragaceae). Рослина походить з Бразилії, інтродуковані на півдні США. Мешкає в річках, струмках і болотах.

рослина Myriophyllum brasiliense Myriophyllum brasiliense в акваріумі  Перистолистник бразильський в акваріуміОпис

Ріст Myriophyllum brasiliense швидкий, періоду спокою немає, довжина слабо розгалужених пагонів досягає 60 см. Корені ніжні, тендітні, утворюються в основі стебла. Листорозміщення кільчасте, листя завдовжки до 4 см, короткочерешкові, перисто розсічені на вузькі частки, яскраво-зелені або блакитні. В акваріумах цвіте рідко, дрібні сидячі пазушні квітки з’являються на надводних пагонах або під водою.

Рекомендації по догляду

Умови для утримання: жорсткість води (GH) – 2-8° dH; кислотність – рн 5,5-7,5; температура води – 18-26 °С. Потреба у світлі: висока, любить розсіяне світло. Тривалість світлового дня: близько 10 год. Обсяг акваріума: від 60 л, необхідна хороша фільтрація і регулярна підміна води. Якщо закріпити перистолистник в пухкому, середньої замуленість піщаному грунті, він буде рости швидше, ніж у свобідноплаваючому стані. Розмноження: в умовах акваріума тільки вегетативне – живцюванням стебла.

Водні умови

  • Температура – 18-26°С
  • Значення рН – 5.5-7.5
  • Жорсткість води – 2-8°dH
  • Рівень освітленості – високий

Акваріумні рослини

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *