Ехінодорус амазонський (Echinodorus amazonicus)

Echinodorus_amazonicus

Ехінодорус амазонський, інша популярна назва «Амазонка», наукове найменування Echinodorus amazonicus. Відноситься до численного роду Ехінодорусів, в якому більше 40 видів рослин які акваріумісти застосовують в оформленні домашніх акваріумів. Ростуть головним чином в басейні річки Амазонка, на території сучасної Бразилії та прикордонних країн тропічного поясу.
Володіє великими яскраво-зеленими листками, які складають основну частину рослини. У сприятливих умовах виростає у висоту від 30 до 50 см, тому в невеликих акваріумах частини рослини будуть підніматися над поверхнею води, що цілком прийнятно для даного виду. Завдяки подібній особливості Ехінодорус амазонський дуже популярний в акваріумах з низьким рівнем води.

Echinodorus_amazonicus Echinodorus_amazonicus Echinodorus_amazonicusУтримування

Культивація рослини досить проста, щоб підтримувати здоровий і красивий зовнішній вигляд досить періодично видаляти старі та/або довгі листя. Грунт повинен бути м’яким і пухким, наприклад, з дрібної гальки, в міру замулений, не використовуйте пісок, який швидко злежується в щільну масу. Рослина погано переносить високе значення рівня жорсткості води.
В акваріумах, ехінодорус амазонський розмножується вегетативним методом. Час від часу на рослині утворюються квітконоси, на яких утворюються нові молоді рослинки. Коли у рослини виростає коренева система і листки, її можна відділити від материнської особини і висаджувати в грунт.

Echinodorus_amazonicusВодні умови:

  • Температура18-28°С
  • Значення рН 6.08.0
  • Жорсткість води6-15°dH
  • Рівень освітленостіяскравий (1 ватт на 2 літри води)

Акваріумні рослини

 

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *