Циприхромис паво (Cyprichromis pavo) | rybkiNET

Циприхромис паво (Cyprichromis pavo)

Cyprichromis pavo_рибки

Циприхромис паво населяє африканське озеро Танганьїка. Досягає до 12 см в довжину. Мирний зграйний вид. Циприхромис паво належить до родини Цихліди, або Цихлові (Cichlidae).

рибка Cyprichromis pavo Самці забарвлені яскравіше самок. Існує кілька колірних варіацій. Можна містити в просторому загальному акваріумі з рибами схожими за умовами утримання.
Умови утримання: t 24-27°С, dH 7-20°, рН 7,4-8,5, потужна фільтрація, аерація, щотижнева підміна об’єму води до 30%. Акваріум від 200 літрів з укриттями з каменів. Циприхромис паво дуже чутливий вид до стрибків параметрів води. Містити краще групою від 5-6 особин. Рослини не чіпають.
Корм: живий, замінники.

Cyprichromis pavo_2_рибки в акваріумРозведення. Статева зрілість cyprichromis pavo настає близько року. Після запліднення ікри самка інкубує ікру в роті. Плодючість в середньому 15-20 мальків. Мальки покидають рот самки і починають самостійне життя приблизно через місяць. Дорослі особини мальків не чіпають. В якості стартового корму підходять науплії артемії і дрібний циклоп.

Cyprichromis pavo_рибкиАкваріумні рибки головна

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(C) 2013-2018 RYBKINET