Сомик-панда (Corydoras panda) утримання, розведення | rybkiNET

Сомик-панда (Corydoras panda) утримання, розведення

коридорас_панда_рибка

corydoras-pandaСомик-панда — Corydoras panda (Nijssen — Isbruker, 1971) — родом із р. Укаялі (Перу) Досягає довжини 4.5-5 см. Загальне забарвлення від бежевого до цегляно-оранжевого. Через око проходить чорна смуга, в основі лопасті хвостового плавця кругла темна пляма, аналогічна темна пляма розташована під спинним плавцем.

рибка Corydoras-pandaУтримування та розведення corydoras panda

За умовами утримання і розведення повністю аналогічний коридорасу melini. Одним з факторів успішного розведення є показник атмосферного тиску. При його підвищенні висаджувати цих риб на нерест не рекомендується. Плодючість не перевищує 50-70 ікринок. Ікра має не більше 2 мм в діаметрі, приклеюється до субстрату в найбільш освітлених місцях. Нерест зазвичай відбувається в ранні ранкові години. Розвиток ікри і вирощування мальків проходить так само, як і у вищеописаних представників роду Corydoras. Статевозрілими вони стають у віці 8-10 місяців. По досягненні розміру 1-1.5 см цих сомиків можна вирощувати в полікультурі з різними видами дрібних харацид і барбусів.

коридорас_панда_рибкаАкваріумні рибки

 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(C) 2013-2018 RYBKINET