Сомик Аксельрода (Corydoras axelrodi) утримування, розведення

corydoras_axelrodi_2

Сомик Аксельрода (Corydoras axelrodi) в природі мешкає в Колумбії. Досягає до 5 см в довжину. Самки більші, масивніші самців. Основний фон тіла світло-коричневий. На голові є широка вертикальна смуга, що проходить через очі.

Corydoras_axelrodi Так само на тілі присутня довга, горизонтальна, чорна смуга, що тягнеться від заднього краю зябрових кришечок і до хвостового плавця. Трохи нижче цієї смуги розташовані два горизонтальних ряди чорних крапок. Ще одна темна смуга тягнеться по спині від початку спинного плавця і до хвоста. Сомик Аксельрода – зграєва, мирна акваріумна рибка.

Умови утримання: t 24-26ºC, dH до 10º, рн 6-8, щотижнева підміна води до 20%. Акваріум від 60-70 літрів на зграйку. Утримувати краще від 6-8 особин. В акваріумі необхідні укриття і густа рослинність.
Корм: всеїдні.

corydoras_axelrodi_2Розведення _ розмноження CORYDORAS AXELRODI

Нерест може відбуватися в загальному акваріумі. Самка відкладає близько 50-80 ікринок, діаметром 1,5 мм, як правило ікринки прикріплюються до нижнього боку листя рослин. На 4-5 добу з’являються личинки. Ще через 3 дні мальки починають активно плавати і харчуватися. В якості стартового корму використовують науплії артемії.

Акваріумні рибки

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *