Бенитохромис Бата, или пятиполосий попугай (Benitochromis batesii) | rybkiNET

Бенитохромис Бата, или пятиполосий попугай (Benitochromis batesii)

_igp9113

Бенитохромис Бата, або пятиполосий папуга (Benitochromis batesii) в природі мешкає переважно в річках Камеруну. Бенитохромис Бата належить до сімейства Цихліди (Сichlidae). Досягає до 10 − 12 см в довжину. Самці більші і трохи яскравіші за самиць. Територіальний вид. У недостатньо просторому акваріумі спостерігається внутрівидова агресія. Можна утримувати з іншими акваріумними рибками схожими за розміром і темпераментом. Великі тетри, соми, барбуси; можливі і цихліди інших видів, такоїж величини.

Рекомендації за параметрами води і температури :
Вода має бути м’яка (до 10ºdGH) і кисла.
Температурний діапазон 22-26ºC.

benitochromis_batesii_ntemРозмноження: Цей вид утворює пари, самиці інкубують ікру у роті, через 3 дні викльовуються до 100 личинок і живуть у роті майже 1 тиждень (larvophil), поки не почнуть плавати. Потім мальків оберігають батьки 1-2 місяці, у разі небезпеки ховаючи їх в рот. Годувати мальків артемией і дрібним мороженим і сухим кормом.

Benitochromis of batesii_bigBenitochromis batesii_pyatipolosyy popugay

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(C) 2013-2018 RYBKINET