Барианциструс, або оранжевоокаймленний сомик (L 18, Baryancistrus sp.) | rybkiNET

Барианциструс, або оранжевоокаймленний сомик (L 18, Baryancistrus sp.)

60_baryancistrus_l_18

Барианциструс, або оранжевоокаймленний сомик (L 18, Baryancistrus sp.) населяє дрібні проточні водойми Південної Америки. Досягає до 15 см в довжину. Барианциструс відноситься до сімейства риб Лорикариевие, або кольчужні соми (Loricariidae). Рот у рибки має форму присоски і забезпечений роговидними шкрябанцями, що дозволяють зішкрібувати їжу з твердої поверхні.
Самці трохи більші за самиць, мають шпильки за зябровою кришкою і на першому промені грудного плавника. Риби мирні, люблять укриття. Самці захищають територію навколо обраного укриття. Рекомендується утримувати у видовому акваріумі.

baryancistrus-sp-l018Умови утримання : 25 − 30°С, dH до 20°, рН 6 − 7,5. Оранжевоокаймленний сомик любить чисту, багату киснем воду. Так само потрібна потужна фільтрація і щотижнева підміна частини води (до 30%). Акваріум від 100 − 150 літрів, обов’язково з укриттями і корягами на дні. Риби об’їдають в акваріумі нарости деяких видів коротких і м’яких водоростей.
Корм: 60−70% рослинний, живий, замінники.
Розведення таке ж як і у анциструсів.

baryancistrus-sp-_orig60_baryancistrus_l_18www.rybkinet.com.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(C) 2013-2018 RYBKINET