Арнольдихтис (Arnoldichthys spilopterus) утримання розведення | rybkiNET

Арнольдихтис (Arnoldichthys spilopterus) утримання розведення

Арнольдихтис

Батьківщина цієї рибки водойми Центральної Африки.
Рибка виростає довгою до 10 см. Тіло веретеновидної форми, плоске. Анальний плавник наближений до хвоста. Забарвлення спини коричнево-зеленувате, боки сріблясті із зеленуватим відливом, черево забарвлене в ясно-зелені кольори. Лусочки з малюнком і забарвлені темною облямівкою. Бік прикрашає чорна зигзагоподібна смужка, яка поширюється на хвіст. Верхня частина ока забарвлена в червонястий відтінок. На спинному плавнику яскраво виражена парна пляма.

АрнольдихтисУтримання в акваріумі

Для утримання зграйки рибок 10 особин, підійде акваріум місткістю від 100л. бажано витягнутий і не глибокий. Арнольдихтис (Arnoldichthys spilopterus) досить полохливі і рухливі тому акваріум слід накривати покривним склом що б рибки не вистрибнули. Акваріум густо засаджують рослинами, проте не забувають залишити місце для плавання. Рибки дуже чутливі до якості води, тому акваріумістові вимагається ретельніше стежити за чистотою в акваріумі і не піддавати своїх вихованців чинникам, які можуть спричинити захворювання рибок. Наявність суспензії у воді, бактерійним спалахам і так далі. Рибок можна містити з багатьма іншими мирними рибками, як сусіди підійдуть і мирні цихліди, приміром, апистограмми, так і лорикариевие, не кажучи вже про пецилиевих.

Параметри води для утримання рибок мають бути наступні: жорсткість — до 20°, рН 6-7,5, температура — 24-28 °С, рибка дуже любить свіжу воду тому або в акваріумі організовують протоку, або роблять щоденні підміни у кількості 1/10 від об’єму води в акваріумі.

Живлення

Рибки вважають за краще живитися живим кормом, в якості якого підійде мотиль, коретра, артемия. Але з часом, можливо, привчить рибу брати як сухий, так і заморожені корми, дуже добре підтримують забарвлення риби спеціальні штучні корми.

Arnoldichthys_spilopterus_13Розведення (розмноження)

Для нересту потрібний окремий акваріум місткістю не менше 80-100 літрів. У нього треба висадити декілька кущиків рослин. Температура води не більше 26-28°С. Кислотність 6-7 pH, жорсткість 2-8°dH. Рибок на пару тижнів тримають окремо один від одного і посилено годують живим кормом. Потім їх пересаджують в нерестовище. Самиця може наметати до тисячі дрібних ікринок. Інкубація може тривати до півтора діби. Мальки з’являються на світ через 2-6 днів і відразу плавають. Перший час їм дають коловерток і інфузорій. Надалі у міру зростання переводять на більші корми.

www.rybkinet.com.ua

також читають: Аспидорас зеленовато-бурий (Aspidoras poecilus)

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(C) 2013-2018 RYBKINET