Апистограмма огненнохвостая (Apistogramma viejita) уримання розведення

апистограмма з роду цихлові

Апистограмма огненнохвостая (Apistogramma viejita) мешкає в річці Мета, Колумбія. Ця рибка належить до сімейства Цихліди, або Цихловие (Cichlidae). Досягає до 4 − 6 см в довжину. Самець більше і яскравіше забарвлений від самиці, має подовжені спинний і анальний плавники. Неагресивний вид. Можна містити разом з іншими видами схожими за розміром і темпераментом.

досягає 4-6см в довжинуУтримання

Просторий акваріум має бути обсаджений кущами густої рослинності, обладнаний корчами і круглими каменями. Рослин не псують.
Займають нижні і середні шари води. Цих риб можна утримувати з різними неагресивними рибами, у тому числі і дрібними харациновидними.
Віддають перевагу м’якій воді з гуміновими речовинами. Погано переносять забруднену воду. Мінімальний об’єм акваріума – 40 л на пару.
Параметри води : вода має бути світла або чорна, м’яка, слабокисла, або кисла. Температурний діапазон 24-26ºC., ефективна фільтрація, регулярна підміна води.

акваріумних рослин непсуютьРозведення (розмноження)

Нерест типовий для апистограмм – в печерці або у будь-якому затишному місці.
Ікру відкладають на стелі печери. Ростуть повільно і досягають зрілості приблизно через рік. При розведенні слід використати нерестовик об’ємом 40 − 50 літрів. В якості субстракту використовують великі камені. Параметри води при розведенні: t 28 − 30°С, dH до 10°, рН 6.5 − 7.0. Самиця відкладає до 300 ікринок. Інкубаційний період триває близько 4 діб. Через ще 6 − 7 діб мальки починають плавати і живитися. В якості стартового корму використовують дрібний зоопланктон.

миролюбива апистограммаwww.rybkinet.com.ua

також читають: Панхакс блакитний (Aplocheilus panchax)

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *