Аплохейлихтис жовто-зелений (Aplocheilichthys spilauchen) утримання розведення

Аплохейлихтис стрічковий або, інакше кажучи, аплохейлихтис жовто-зелений відноситься до сімейства карпозубих. Мангрові болота і гирла річок житло цього виду. Довжина самця досягає 7 сантиметрів. Самець має жовто-зелене забарвлення, тіло його перетинає ясно-блакитні поперечні смуги, які особливо виразно видно на його задній половині.

водяться в західній АфриціПлавники відрізняються кольором від тіла, а точніше мають лимонно-жовте забарвлення. Є світлі плямочки на спинному і анальному плавнику, на хвостовому плавнику є присутніми коричнево-червоні поперечні смуги. Самиця, на відміну від самця, більше має блідіше забарвлення і на самому тілі майже не видно смуги, плавники безбарвні. Також самиця по розміру тіла трохи менше самця.

Утримання

Аплохейлихтис жовто-зелений (Aplocheilichthys spilauchen)

Цей вид риб дуже рухливий, любить світло і воду, багату киснем. Також цей вид схильний до частих захворювань туберкульозом. Містити цей вид треба у воді з температурою 25-29 градусів Цельсія, постійна жорсткість не повинна перевищувати 20 відсотків, а триматися на рівні 15. Вода має бути багата киснем, тому якщо ви подаєте в акваріум вуглекислоту, стежте за рівнем CO2 в акваріумі. Воду необхідно міняти часто, але не великими порціями. Годувати риб бажано живим кормом, але варіант годування замінниками теж можливий. Риби годуються, як і вважають за краще плавати, тільки у верхніх шарах води.

_aplocheilichthys- мирна рибкаРозведення (розмноження)

Нерест. Для цього пересаджують або пару, або одного самця і двох самиць в нерестовий акваріум. Щедрим годуванням і частою зміною води можна стимулювати нерест.

У поверхні води риби пару днів метають ікру, яку, при хорошому живленні, не чіпають дорослі особини. При щедрому живленні самиця в день відкладає близько п’ятдесяти ікринок, які треба знімати і переносити в інший акваріум. Живий пил рекомендоване живлення для мальків цього виду.

Apl.spilauchenwww.rybkinet.com.ua

також читають: Аптеронотус белокаймовий або чорний ніж (Apteronotus albifrons)

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *