Анубіас карликовий (Anubias barteri var. nana) | rybkiNET

Анубіас карликовий (Anubias barteri var. nana)

анубіас карликовий_1

Анубіас карликовий, анубіас Бартера наукове найменування Anubias barteri var. nana, невисокий (не більше 15 см) коренева рослина з великими округлими листками темно-зеленого кольору. Коренева система охоплює головним чином верхню частину ґрунту і не проникає глибоко. Поєднання скромних розмірів і особливостей кореневої системи дозволяють використовувати Анубіаси в маленьких акваріумах.

анубіас карликовий_1 анубіас Бартера анубіас карликовийПред’являє високі вимоги до якості грунту, він повинен складатися з грубого піску або дрібної гальки з великим вмістом органічних речовин. У зрілому акваріумі остання вимога задовольняється само собою в результаті життєдіяльності риб. Переважно приглушене освітлення, відноситься до тіньолюбних видів рослин. Чутливий до якості води, каламуть і мул можуть осідати на листках, що призводить до порушення харчування, при цьому обростання водоростями не настільки критично. Розмножується анубіас відростками які утворюються на кореневищі. Як тільки у відростка виростуть хотяб 5 листочків, його можна відділяти від материнської особини.

Водні умови:

  • Температура 24-28°С
  • Значення рН6.48.0 (від слабо кислої до слабо лужної)
  • Жорсткість води2-15°dH
  • Рівень освітленостімінімальний

Акваріумні рослини

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(C) 2013-2018 RYBKINET