Акваріумна рибка акантокобітіс урофтальмус утримання розведення | rybkiNET

Акваріумна рибка акантокобітіс урофтальмус утримання розведення

acanthocobitis urophthalmus5

Аканотокобітіс урофтольмус (Fcanthocobitis urophthalmus)

acanthocobitis-pictilis у всій красі  Будова цих риб є класичною для в’юнів. Цей вид дуже популярний в акваріумістиці і добре підходить для початківців: непримхливість в їжі і цікаве «тигрове» забарвлення роблять цих риб хорошим кандидатом в мешканці тропічного акваріума.

Утримання

В акваріумі потрібна посилена аерація води, оскільки в природі живе в швидких струмках і річках Шрі-Ланки. Територіальна риба, тому потрібний відповідним чином обладнаний акваріум. Притулки і укриття у вигляді корчів, кокосової шкаралупи, заростей рослин. Риба трохи риється, але не заривається в грунт, так що горбки з торфу і кори залишаються в недоторканості. Вода має бути досить теплою — від 22 до 28 °З, з нейтральною або слабокислою реакцією і жорсткістю в районі 4-12 °. Освітлення рекомендується від слабкого до помірного, з обов’язковим світловим днем не менше 8 годин, оскільки риба веде переважно денний спосіб життя.

acanthocobitis urophthalmus поглядПоведінка

Цей вид демонструє територіальну поведінку, при цьому, як і інші в’юни, не є агресивним. Дрібні сутички на територіальному грунті не завдають значимого збитку супротивникові. Добре почувають себе в групах по 3-4 особини, демонструючи яскраво виражену соціальну поведінку.

Живлення

Практично всеїдні — їм підійде будь-який корм з тих, що можна знайти в зоомагазинах для риб — сухий, живий або заморожений. Головне стежити за їх раціоном і балансом поживних речовин. Не пошкодять в цій справі спеціальні корми для донних риб. У природі живиться дрібними комахами і ракоподібними.

пара acanthocobitis urophthalmus Розведення

 При розведенні краще використати нерестовик від 50 − 70 літрів. Простимулювати нерест можна щедрим годуванням живим кормом. У нерестовику мають бути густі зарості рослин і укриття. Батьки можуть поїдати ікру, тому їх після нересту слід відсадити. Інкубаційний період триває 36 − 40 годин. В якості стартового корму добре підходять артемії.

акантокобітіс урофтальмус на дніакантокобітіс урофтальмус на корязіwww.rybkinet.com.ua

також читають акара малахітова (бірюзова)

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(C) 2013-2018 RYBKINET