Афиосемион примигениум (Aphyosemion primigenium) утримання розведення | rybkiNET

Афиосемион примигениум (Aphyosemion primigenium) утримання розведення

Афиосемион примигениум (Aphyosemion primigenium

У природних умовах Афиосемиона Примигениума (Aphyosemion primigenium) можна зустріти лише в горах Маюмбе (Габон, Африка). Цей вид віддає перевагу струмкам в тропічному лісі.

зустрічається в горах Маюмбе (Габон, Африка)Зовнішній опис

Афиосемион примигениум дуже красива і яскрава рибка, в усіх колірних варіаціях (ну майже в усіх) помітні червоні точки, які своєю щільністю утворюють виразно помітні червоні смуги. Самицю від самця відрізняють менші розміри і блякле сіре забарвлення. Цей вид афиосемиона має більшого схожого в колірних варіаціях, чим інші види цього сімейства, зокрема окрім точок що утворюють смуги, на хвостовому плавнику по краях практично завжди є смуги червоного і бірюзового кольорів, також зберігається основний тон (колір) рибки. Основним кольором рибки як правило є червоний або синій відтінок і їх поєднання в різних пропорціях. Якщо говорити про самицю то вони забарвлені дуже скромно як правило мають один колір світло-синій, практично без малюнка.

Утримання

Поведінка: афиосемион примигениум дуже миролюбна і спокійна рибка. Рибки повинні міститися у видом акваріумі і це не просто рекомендація, річ у тому, що дуже боязкий характер рибки веде до того, що навіть миролюбні рибки сильно відтісняють її.

Облаштування акваріума : потрібно «подовжений» тип акваріума, мінімальний об’єм акваріума — 60 літрів для пари, в акваріумі потрібні укриття з: корчів, рослин і інших декорацій, рекомендується утримувати в групах від 8 рибок (на самця 2-3 самиці).

Параметри води : температура 22-26ºC, pH 6.5-7.2, dGH 8-15°

Живлення: в акваріумі рибка харчується практично всіма видами кормі.

афиосемион примигениум дуже миролюбна і спокійна рибкаРозведення (розмноження)

Для того, щоб добитися розмноження, вибирають дорослого самця і двох самиць, яких пересаджують в окремий акваріум на два тижні. Годувати в цей період слід виключно живим кормом (мотиль, дафния, дощовий черв’як і тому подібне).

Після того, як ікрометання у самиць буде закінчено, необхідно дорослі особини відразу ж пересадити в загальний акваріум. Якщо частина ікринок побіліє, їх слід видалити з акваріума. З інших же за два тижні з’являться мальки. У першу добу їх вже можна погодувати живим пилом або науплиями артемия.

дорослий самець афиосемионаwww.rybkinet.com.ua

також читають: Апистограмма Борелли (Apistogramma borellii)

 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(C) 2013-2018 RYBKINET