Афиосемион примигениум (Aphyosemion primigenium) утримання розведення

У природних умовах Афиосемиона Примигениума (Aphyosemion primigenium) можна зустріти лише в горах Маюмбе (Габон, Африка). Цей вид віддає перевагу струмкам в тропічному лісі.

зустрічається в горах Маюмбе (Габон, Африка)Зовнішній опис

Афиосемион примигениум дуже красива і яскрава рибка, в усіх колірних варіаціях (ну майже в усіх) помітні червоні точки, які своєю щільністю утворюють виразно помітні червоні смуги. Самицю від самця відрізняють менші розміри і блякле сіре забарвлення. Цей вид афиосемиона має більшого схожого в колірних варіаціях, чим інші види цього сімейства, зокрема окрім точок що утворюють смуги, на хвостовому плавнику по краях практично завжди є смуги червоного і бірюзового кольорів, також зберігається основний тон (колір) рибки. Основним кольором рибки як правило є червоний або синій відтінок і їх поєднання в різних пропорціях. Якщо говорити про самицю то вони забарвлені дуже скромно як правило мають один колір світло-синій, практично без малюнка.

Утримання

Поведінка: афиосемион примигениум дуже миролюбна і спокійна рибка. Рибки повинні міститися у видом акваріумі і це не просто рекомендація, річ у тому, що дуже боязкий характер рибки веде до того, що навіть миролюбні рибки сильно відтісняють її.

Облаштування акваріума : потрібно “подовжений” тип акваріума, мінімальний об’єм акваріума – 60 літрів для пари, в акваріумі потрібні укриття з: корчів, рослин і інших декорацій, рекомендується утримувати в групах від 8 рибок (на самця 2-3 самиці).

Параметри води : температура 22-26ºC, pH 6.5-7.2, dGH 8-15°

Живлення: в акваріумі рибка харчується практично всіма видами кормі.

афиосемион примигениум дуже миролюбна і спокійна рибкаРозведення (розмноження)

Для того, щоб добитися розмноження, вибирають дорослого самця і двох самиць, яких пересаджують в окремий акваріум на два тижні. Годувати в цей період слід виключно живим кормом (мотиль, дафния, дощовий черв’як і тому подібне).

Після того, як ікрометання у самиць буде закінчено, необхідно дорослі особини відразу ж пересадити в загальний акваріум. Якщо частина ікринок побіліє, їх слід видалити з акваріума. З інших же за два тижні з’являться мальки. У першу добу їх вже можна погодувати живим пилом або науплиями артемия.

дорослий самець афиосемионаwww.rybkinet.com.ua

також читають: Апистограмма Борелли (Apistogramma borellii)

 

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *