Афиосемион екзигоидеум утримання розведення

рибки для вашого акваріума

можна зустріти в тропічних лісів Габона в АфриціУ природних умовах Афиосемиона экзигоидеума (Aphyosemion exigoideum) можна зустріти в невеликих прісноводих водоймах тропічних лісів Габона в Африці. Самці мають великі розміри на відміну від самиць. А також яскраву і привабливу фарбу не лише тіла, але і усіх плавників. При цьому самиці, як правило, непоказні з округлими безбарвними плавниками.

Утримання

Утримувати Афиосемиона экзигоидеума краще в окремому акваріумі, можна, звичайно, і в загальному, тільки з тими рибками які підходять по розмірах і мають спокійний характер. На дно бажано укласти шар темного крупнозернистого піску уперемішку з вивареною торф’яною крихтою. У такий субстрат рекомендується посадити досить велику кількість низькорослих рослин, а саме дно можна прикрасити додатково різними декоративними елементами. Акваріум слід постійно тримати закритим, оскільки риби цього роду мають особливість добре вистрибувати з води. Оскільки освітлення бажано зробити розсіяне, то акваріум краще поставити у більше затемнене місце, на яке не потраплятимуть прямі сонячні промені. А в якості самого елементу освітлення використати лампочку з невеликою потужністю.

Воду в акваріумі повністю міняти не можна, дозволено доливати нової води близько 20-25% від загального об’єму один раз в тиждень. До хімічного складу води Афиосемион экзигоидеум не примхливий, може пристосуватися до будь-кого. Головне щоб її температура була в межах 21-25С. Сильні перепади можуть стати причиною загибелі акваріумних рибок.

afiosemion-ekzigoideum в акваріумі

Розведення (розмноження)

Для нересту бажано пересадити в нерестовик з великою кількістю рослин, торф’яними волокнами і вовняними нитками. Потомство з’являється через 2 тижні, і незабаром мальки починають самостійно плавати. В якості корму для мальків можуть служити науплии артемії.

www.rybkinet.com.ua

також читають: Апистограмма Агассіца (Apistogramma agassizi)

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *