Афиосемион Ельберта утримання розведення

самці яскравіше забарвлені за самок

населяє заболочені африканські водоймиАфиосемион Эльберта (Aphyosemion elberti) населяє заболочені африканські водойми. Досягає до 6,5 см в довжину. Самці більші і яскравіші за самиць. Мирний вид. Містити слід групою з одного самця і декількох самиць. Можна містити в загальному акваріумі з мирними рибками схожими за умовами утримання.

Умови утримання : t 22 − 25 °С, dH 10 − 12°, рН 6.5 − 7.5, фільтрація, аерація, щотижнева підміна води до 30%. Акваріум від 50 − 70 літрів з укриттями і густими заростями рослин.
Корм: живий, сухий. Легко уживаються з акваріумними рибками того ж розміру. Не люблять яскравого освітлення. Вимогливі до температурного режиму (бажано дотримуватися денного температурного циклу).

afiosemion мирні рибки, утримувати групами

легко уживаються з рибками такогож розміру

Розведення

Статевозрілості досягають в 3 місяці. Нерест сезонний, розтягнутий до 6 місяців. Нерестовик об’ємом від 15 літрів. Нерест стимулюють додаванням свіжої м’якої води. В якості субстракту використовують дрібнолисті рослини. Параметри води при розведенні: t 26 °С, dH 6°, рН 6,5. Самиця метає до 250 ікринок. Інкубаційний період триває від 10 до 24 діб. В якості стартового корму використовують живий пил.

www.rybkinet.com.ua

також читаю: Афиосемион примигениум

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *