Афиохаракс Аниситса утримання розведення

чудове забарвлення афиохаракс аниситса

Ареал мешкання Афиохаракс Аниситса ( Aphyocharax anisitsi ) центральна частина Південної Америки і Північна Аргентина.

ареал центральна частина Південної Америки і Північна АргентинаРибка має яскраве забарвлення. Спина фіолетово-зелена, боки відливають жовтим, зеленуватим і блакитними відтінками. Спинний плавник короткий, злегка витягнутий. Зростають в довжину до 6 сантиметрів.

Відрізнити самицю від самця можна по розмірах, самець стрункіше і менше самиці і по анальному плавнику. На нім є гачок, яким самець прикріпляється до самиці у момент нересту.

Утримання

Умови утримання не викликають складнощів. Температура води в акваріумі повинна підтримуватися на рівні 22-26С, dH до 20°, рН 6-7,5.

Акваріум для утримання треба підбирати просторий. Афиохаракси Аниситса добре уживаються з іншими мирними рибками. Ідеальним варіантом їх утримання є зграйка. Акваріум треба накривати кришкою, оскільки тримаються вони у верхніх шарах води, а при переляку можуть вистрибнути. Кути засаджувати рослинами, залишаючи в центрі місце для плавання. Сильно засаджувати акваріум не слід, рибка рухлива, а значить їй потрібний простір.

проблем в утриманні невиникаєРозведення

На дно нерестових акваріумів поміщають охоронні сітки, оскільки батькам свойственен канібалізм. Акваріум місткістю від 10 літрів. Плодючість до 500 ікринок. Риби нерестяться як в парах, так і в зграї при температурі. Скловидні маленькі ікринки опускаються на дно крізь осередки сітки. Личинки виводяться через 24 години, а через декілька днів мальки починають плавати. Вони дуже полохливі, шукають щонайменше укриття, тому їх можна не помітити. Відразу ж після того, як памолодь почне плавати, її можна годувати науплиями циклопів або артемией. Банки з племінними рибами (виробниками) і банки з підростаючими мальками слід закрити згори склом, оскільки при щонайменшій переляку вони здатні вистрибнути з води, пролетівши при цьому значну відстань. При достатній наявності живого корму, у свіжій кислуватій воді молоді риби ростуть дуже швидко. Із задоволенням вишукують воду, що тече. Течію можна створити за допомогою фільтрів з примусовою циркуляцією.

afioharaks стайкаwww.rybkinet.com.ua

також читають: АФИОСЕМИОН КАЛЛИУРУМ

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *